ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים

ניהול פרויקט הוא תהליך המתחיל מתכנון הפרויקט ועד לביצועו וסיומו. המטרה העיקרית שלנו היא להבטיח שהפרויקט יושלם בהצלחה, בתקופת הזמן שקבענו ובתקציב המוענק לו. תהליך זה משלב את התכנון, הארגון, ניהול המשאבים, והבקרה על התהליך כדי להבטיח את הצלחת הפרויקט.

עיצוב פנים

עיצוב פנים

צוות עיצוב הפנים שלנו עובד עם מערכות טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, בניהם בינה מלאכותית AI והדמיות פוטוריאליסטיות המעניקות ללקוח את האפשרות לצפות את סיום הפרויקט. צוות עיצוב הפנים של כהן פרויקטים מתמחה בעיצוב ובסידור פנים בבתים, משרדים, מסעדות, חנויות, ומרכזים עסקיים על מנת ליצור אסתטיקה, פונקציונליות ונוחות. אנו משתמשים בידע ונסיון בתחום העיצוב פנים, הריהוט, הצביעה, השיפוץ, התאורה, ושימוש בחומרים וטכנולוגיות שונות כדי ליצור מראה ותחושה מרשימים בדיוק כמו שחלמת.

תכנון

תכנון

אנו מתמחים בתכנון חללי הפנים והחוץ, חדרי רחצה ונוחיות, חצרות, משרדים, מסעדות ומרכזים עסקיים. לדעתנו, התכנון הוא השלב החשוב ביותר בפרויקט מהקטן לגדול ביותר. שירותי התכנון המצוינים שלנו מובילים לפרויקט מדויק ביותר בו הכל מתנהל תחת קורת גג אחת, מהחלום ועד המפתח.

ביצוע פרויקטים

ביצוע פרויקטים

מבצעים באיכות הגבוהה ביותר מגוון עבודות תשתיות ואינסטלציה כל עבודות הגבס צביעה וטיח עבודות חשמל עבודות חיפוי- קירות דקורטיבים, קרניזים, סרגלים, בריקים, שיש